Pokoje

Chalupa je ideální pro ty, co hledají klid a pohodlí. Máme k pronájmu pouze 4 pokoje v patře a 1 apartment v přízemí. Každý pokoj má svou koupelnu se záchodem, sprchou a umyvadlem. Pokoje jsou v zimě vytápěné a v létě jsou chlazené stropní cirkulací studené vody (tzn. bez hluku a nepříjemného studeného vzduchu, který způsobuje klasická klimatizace).

Pokoj č. 1

Jediný čtyřlůžkový pokoj s koupelnou, kde najdete jednu manželskou postel a dvě válendy. Výhled do zeleně.

Pokoj č. 2

Dvoulůžkový pokoj s koupelnou a s možností přistýlky na rozkládacím gauči pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti. Výhled do zeleně. Tento pokoje se nachází vedle pokoje č. 1 a pronájem obou pokojů může být vhodný pro i pro rodinu.

Pokoj č. 3

Třílůžkový pokoj s koupelnou a střešním oknem. Jedna manželská postel a jedna válenda. Nachází se vedle pokoje č. 4.

Pokoj č. 4

Třílůžkový pokoj s koupelnou a střešním oknem. Jedna manželská postel a jedna válenda. Nachází se vedle pokoje č. 3.

Apartment

Dvoulůžkový apartment se nachází v přízemí. Dvě lůžka, jídelní stůl s židlemi, gauč, šatní skříně, kuchyň s vybavením včetně sporáku, mikrovlnné trouby, toustovač, remoska, lednice, základní nádobí.

Společné prostory

K dispozici vám bude kuchyně s nádobím, lednice, sporák, dále společenská místnost s televizí, jídelní stoly, venkovní terasa s výhledem na rybník a pěstěný trávník, ze kterého je po schůdkách vlastní vstup do vody. V celé chalupě je k dispozici Wi-Fi internet.